USŁUGI
Śledztwa gospodarcze

W przedsiębiorstwach bardzo często dochodzi do łamania wszelkich reguł przez pracowników. Nieprzestrzeganie przez nich zasad panujących w firmie może prowadzić do poniesienia ogromnych strat finansowych. Prócz tego, złamanie norm przyjętych w firmie może skutkować utratą zaufania klientów. Pojawiające się długotrwałe problemy w przedsiębiorstwie mogą być skutkiem działań niezgodnych z etyką zawodową, dlatego zaleca się przeprowadzenie śledztwa gospodarczego.

Agencja detektywistyczna INVIGLA prowadzi śledztwa gospodarcze pozwalające wykryć źródło przestępstwa, wyciek poufnych informacji, łamanie zakazu konkurencji, naruszanie tajemnicy przedsiębiorstwa bądź kradzieże informacji z firmy. Przeprowadzenie śledztwa gospodarczego przez nasze biuro detektywistyczne oraz sporządzone przez nas materiały dowodowe pozwolą Państwu na złożenie zawiadomienia o przestępstwie. Prywatni detektywi ustalą sprawców i wszystkie osoby, które przyczyniły się do działania na szkodę przedsiębiorstwa, zdiagnozują powody działania na szkodę firmy, wykryją źródło przestępstwa.

Jeśli podejrzewają Państwo, że w firmie doszło do przestępstwa oraz istnieją podejrzenia dotyczące wystąpienia nadużycia gospodarczego, najlepiej jest przeprowadzić śledztwo gospodarcze. Detektywi z Agencji INVIGLA skutecznie zdiagnozują problem oraz sporządzą kompleksowy plan działania śledztwa. Wszelkie zebrane materiały dowodowe są akceptowane przez sądy.