+48 888 709 888
Zdrada, rozwód

Zdrady małżeńskie są jednym z najbardziej bolesnych doświadczeń życiowych. Jednocześnie to właśnie zdrada w związku pozostaje głównym powodem rozpadów małżeństw i w efekcie rozwodów. Wbrew powszechnej opinii, że najbardziej cierpi osoba zdradzana, zdrada w małżeństwie bezpośrednio dotyka także dzieci, najbliższą rodzinę i przyjaciół obu współmałżonków lub partnerów.

pp2Właśnie ze względu na ogromny ciężar społeczny i psychologiczny zdrady, nasza agencja detektywistyczna zawsze działa w całkowitym porozumieniu z Klientem. Utrzymujemy z naszymi Zleceniodawcami stały i regularny kontakt oraz dbamy o zachowanie całkowitej dyskrecji. Zdajemy sobie sprawę, że przedwczesne albo błędne wnioski mogą mieć dalekosiężne skutki. Dlatego z największą starannością nasze biuro detektywistyczne sprawdza lojalność osoby podejrzewanej o zdradę małżeńską.

Działania prowadzone przez biuro detektywistyczne INVIGLA objęte są całkowitą dyskrecją i tajemnicą. Nadrzędnym celem prywatnych detektywów jest zebranie materiałów potwierdzających bądź wykluczających zdradę, przy minimalnym ryzyku zniszczenia reputacji zaangażowanych stron. Dowody zebrane przez detektywa zawsze poparte są długimi i zaplanowanymi działaniami operacyjnymi.

Nasze usługi detektywistyczne w zakresie zdrady i spraw rozwodowych mogą także wkraczać w obszar ustaleń administracyjnoprawnych. Sprawdzamy podejrzewaną osobę, aby ustalić między innymi jej:
– miejsce zameldowania
– miejsce lub miejsca pobytu
– miejsce pracy
– rodzaj wykonywanej pracy lub prac
– status majątkowy

Jeśli materiały zebrane przez naszych prywatnych detektywów rzeczywiście wskazują na zdradę w małżeństwie, która ma stać się podstawą do rozwodu, wówczas ustalamy dane osobowe i miejsce pobytu kochanki lub kochanka. Wszelkie dowody zdrady zawarte w raporcie sporządzonym przez naszego prywatnego detektywa akceptowane są przez Sądy. W przypadku udowodnienia zdrady w związku, rozwód z orzeczeniem o winie daje lepsze możliwości przy podziale majątku, alimentach i opiece nad dziećmi.

Dobro naszego Klienta zawsze jest dla nas priorytetem. Po zakończeniu działań operacyjnych sporządzamy pisemne raporty wraz z dokumentacją foto, audio i video, które może posłużyć jako dowód zdrady w sądzie lub zostać tylko do Państwa dyspozycji. Decyzję pozostawiamy naszym Klientom.