USŁUGI
Obserwacje osób

Obserwacje osób Warszawa

Obserwacje osób przeprowadza się w celu pozyskania istotnych informacji na ich temat jak: poznanie zachowania, rozkładu dnia, miejsca pracy i zamieszkania. Obserwację osoby przeprowadza się także w celu ujawnienia jej miejsca przebywania oraz osób, z którymi widuje się każdego dnia. Na obserwację drugiej osoby decydują się osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa. Najczęściej badamy zachowanie niewiernego partnera, kontrahenta (wywiad gospodarczy), kandydata na wyższe stanowisko bądź pracowników firmy (weryfikacja pracowników), którzy mogą podejmować niekorzystne działania wobec Państwa przedsiębiorstwa.

Ile trwa obserwacja osób?

W zależności od stopnia trudności sprawy, obserwacja osób może trwać od kilku godzin do nawet kilkunastu tygodni. Przez ten czas doświadczeni detektywi stosują odpowiednie metody, pozwalające na szczegółową analizę działań obserwowanego. W momencie, kiedy detektyw osiągnął swój cel obserwacji, możemy uznać, że zakończyła się ona sukcesem. Po zakończeniu działań detektyw przekaże raport, szczegółowo analizujący obserwowaną osobę.

Profesjonalna obserwacja osób

Decydując się na współpracę z naszą agencją detektywistyczną mogą Państwo być pewni, że zachowamy całkowitą dyskrecję, a wszelkie działania związane z obserwowaniem osób zostaną wykonane w pełni profesjonalnie, z wykorzystaniem najlepszych możliwych metod obserwacji.

Zebrane przez naszą agencję detektywistyczną materiały dowodowe (wideo, zdjęcia, rozmowy) zawsze dostarczają rzetelnych i wiarygodnych informacji. Klienci wykorzystują je między innymi jako dowody zdrady podczas rozpraw rozwodowych. Wszelkie materiały sporządzone przez naszych detektywów podczas obserwacji osoby, akceptowane są przez sądy.