USŁUGI
Śledztwa gospodarcze

Śledztwa gospodarcze Warszawa

W przedsiębiorstwach bardzo często dochodzi do łamania wszelkich reguł przez pracowników. Nieprzestrzeganie przez nich zasad panujących w firmie może prowadzić do poniesienia ogromnych strat finansowych. Prócz tego, złamanie norm przyjętych w firmie może skutkować utratą zaufania klientów. Pojawiające się długotrwałe problemy w przedsiębiorstwie mogą być skutkiem działań niezgodnych z etyką zawodową, dlatego zaleca się przeprowadzenie śledztwa gospodarczego.

Nasza agencja detektywistyczna INVIGLA prowadzi śledztwa gospodarcze pozwalające wykryć źródło przestępstwa, wyciek poufnych informacji, łamanie zakazu konkurencji, naruszanie tajemnicy przedsiębiorstwa bądź kradzieże informacji z firmy przez nieuczciwą konkurencję. Przeprowadzenie śledztwa gospodarczego przez nasze biuro detektywistyczne oraz sporządzone przez nas materiały dowodowe pozwolą Państwu na złożenie zawiadomienia o przestępstwie. Prywatni detektywi ustalą sprawców i wszystkie osoby, które przyczyniły się do działania na szkodę przedsiębiorstwa, zdiagnozują powody działania na szkodę firmy, wykryją źródło przestępstwa.

Jeśli podejrzewają Państwo, że w firmie doszło do przestępstwa oraz istnieją podejrzenia dotyczące wystąpienia nadużycia gospodarczego, najlepiej jest przeprowadzić śledztwo gospodarcze. Detektywi z Agencji INVIGLA skutecznie zdiagnozują problem oraz sporządzą kompleksowy plan działania śledztwa. Wszelkie zebrane materiały dowodowe są akceptowane przez sądy.