USŁUGI
Sprawdzanie przeszłości

Sprawdzanie przeszłości Warszawa

Teraźniejszość jest najczęściej pochodną przeszłości. To, że kogoś znamy nie zawsze znaczy, że wiemy kim był i jaki był kiedyś. Niektóre fakty i tajemnice z minionych lat nie powinny być zatajane dla dobra relacji osobistych i zawodowych.

W biurze detektywistycznym INVIGLA używamy naszych metod operacyjnych do odkrywania przeszłości cywilnej i kryminalnej wskazanych osób. Detektywi ustalają dokładne miejsca nauki i poziom ich edukacji. Badamy ich doświadczenie oraz dorobek zawodowy, a także sprawdzamy historię i nawyki finansowe. Kompleksowo przeprowadzamy weryfikację pracowników.

Sprawdzanie przeszłości firm i osób prywatnych

Ustalamy czy wskazane osoby mają jakiekolwiek koncesje, licencje lub zezwolenia. Nasza agencja detektywistyczna sprawdza również historię pojazdów należących do nich obecnie i w przeszłości. Ustalamy nałogi oraz poprzednie miejsca pobytu i zameldowania. Na podstawie analizy przeszłych wydarzeń i zachowań sprawdzamy etykę i moralność czynów wskazanych osób. Sprawdzanie przeszłości jest usługą detektywistyczną, na którą decydują się nie tylko osoby prywatne, ale przedsiębiorstwa, które zamierzają zatrudnić nowych pracowników.

Biuro detektywistyczne zajmuje się także sprawdzaniem przeszłości partnera. Jeśli pojawiają się wątpliwości, najlepszym rozwiązaniem jest weryfikacja tożsamości oraz przeszłości drugiej osoby. Gdy prywatny detektyw zbierze wszystkie najważniejsze informacje, przekazuje szczegółowy raport, pomocny w podjęciu właściwych decyzji.