USŁUGI
Zdrada, rozwód

Detektyw od zdrad Warszawa – Detektyw rozwodowy

Zdrada współmałżonka to jedna z najczęstszych przyczyn zakładania spraw rozwodowych. Doświadczenie to jest bardzo trudne dla związku, dzieci oraz najbliższej rodziny i przyjaciół małżonków, którzy często są powoływani na świadków w sprawach rozwodowych. Udowodnienie zdrady w związku pozwala uzyskać rozwód z orzeczeniem o winie zdradzającego. Zdradę należy jednak poprzeć odpowiednimi dowodami przed sądem, co nie jest łatwe. Pomoc profesjonalnego prywatnego detektywa pozwala zebrać dowody potwierdzające zdradę, co jest niezwykle ważne, jeśli udowodnienie niewierności, ma pomóc uzyskać rozwód z orzeczeniem o winie.

detektyw od zdrad warszawa

Prywatny detektyw od zdrad Warszawa

Zdrada stanowi bardzo trudne przeżycie, bardzo często staje się przyczyną zachwiania własnej wartości i nie pozwala osobie zdradzanej na bezstronną analizę sytuacji. W takim przypadku, pomoc doświadczonego detektywa jest bardzo cenna. Podstawowym zadaniem specjalisty jest obserwacja współmałżonka podejrzanego o zdrad. Prywatny detektyw pomoże ustalić, czy podejrzenia są słuszne. Doświadczony detektyw działania operacyjne wykonuje w porozumieniu z klientem i dba o dyskrecję. Jego celem jest zebranie dowodów potwierdzających lub wykluczających zdradę. Jednocześnie, bardzo ważne jest, aby reputacja żadnej ze stron nie została zniszczona, a wnioski nie były przedwczesne lub błędne. Regularny kontakt gwarantuje, że zlecający na bieżąco jest informowany o postępach w prowadzonych działaniach.

Agencja detektywistyczna – dowody zdrady

Gdy zebrane materiały będą wskazywać na zdradę, mogą stać się podstawą do żądania rozwodu z orzekaniem o winie. Taki wyrok ma duże znaczenie podczas ustalania prawa do opieki nad małoletnimi dziećmi i regulowania z nimi kontaktów oraz w toku spraw o ustalenie wysokości alimentów (zarówno na dzieci, jak i na byłego współmałżonka), czy podczas spraw o podział majątku, kiedy to rozwód z orzeczeniem o winie brany jest również pod uwagę.

Dodatkowo, detektyw bardzo często ustala fakty administracyjnoprawne na temat kochanki/kochanka. W raporcie pojawiają się dane osobowe takiej osoby,  informacje o miejscu jej zameldowania lub aktualnego pobytu, adresie i charakterze pracy oraz posiadanym statusie majątkowym.

Usługi detektywistyczne – jakie materiały dostarcza detektyw?

Detektyw dostarcza materiały, które są akceptowane przez polskie sądy jako dowód zdrady. Wśród materiałów dowodowych pojawiają się m.in.:

  • zdjęcia,
  • pliki audio,
  • pliki video,
  • raport z informacjami o datach i miejscach spotkań.

Raport (opis stanu faktycznego) i dokumentacja przekazywana jest klientowi, który samodzielnie decyduje, czy przedstawić dostarczone materiały jako dowód zdrady w sądzie. Niektórzy prywatni detektywi mogą również zeznawać jako świadek podczas sprawy rozwodowej.

detektyw rozwód warszawa

Detektyw rozwody Warszawa

W naszej Agencji Detektywistycznej pomożemy Ci uzyskać rzetelne dowody zdrady, niezbędne w trakcie rozwodu. Materiały zebrane podczas działań w postaci zdjęć, wideo, nagrań audio i raportów mogą służyć jako dowody w sprawie rozwodowej, bądź potwierdzić wierność partnera przy ewentualnych wątpliwościach. Zdajemy sobie sprawę, w jak trudnej sytuacji stawia osobę pokrzywdzoną zdrada partnera, dlatego w naszej agencji detektywistycznej stawiamy na zrozumienie i rzetelność, aby pomóc klientom przetrwać to bolesne doświadczenie w najmniej dotkliwy sposób. Materiał dowodowy na sprawy rozwodowe zbieramy z dbałością o każdy szczegół. Możesz polegać na naszych usługach detektywistycznych.