USŁUGI
Pozyskiwanie informacji

Pozyskiwanie informacji Warszawa

Przemyślane i trafne decyzje są podstawą do sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Dokładna analiza rynku wymaga jednak coraz dokładniejszej selekcji danych, a więc pozyskania i wyszukania informacji, które są podstawą do dalszego działania firmy. Nadmiar informacji lub niewłaściwe materiały mogą spowodować dezorientację i w efekcie błędną ocenę sytuacji. Dlatego przy pozyskiwaniu informacji nasze biuro detektywistyczne dokonuje szczegółowej selekcji informacji, aby przedstawić jak najlepsze dane dla Państwa firmy.

Rozumiemy, że kluczem do miarodajnej analizy rynkowej jest właściwy dobór pierwotnych i wtórnych źródeł informacji. Firmom, instytucjom i podmiotom gospodarczym oferujemy kompleksowe wsparcie w pozyskiwaniu materiałów. Jako agencja detektywistyczna oferujemy właściwe i rzetelne pozyskiwanie informacji.

Jakie informacje pozyskujemy?

Pozyskiwanie informacji może obejmować wyszukiwanie informacji o:

  • o rynku
  • o działaniach konkurencji
  • o polityce społeczno-gospodarczej państwa
  • o producentach, dystrybutorach oraz importerach
  • o partnerach gospodarczych

Pozyskiwanie informacji wiąże się z analizą rynku, który kształtuje się odmiennie w różnym czasie. Oznacza to, że pozyskane informacje zależne są między innymi od sytuacji gospodarczej oraz społecznej. Gwarantujemy dobór informacji do indywidualnych potrzeb i konkretnych warunków.

Realizujemy także zadania nietypowe, w celu ustalenia szczegółów prac prosimy o kontakt.