USŁUGI
Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów w Warszawie i nie tylko

Na przestrzeni ostatnich lat nielegalne podsłuchy i urządzenia szpiegujące stały się dostępne praktycznie dla każdego. Na rynku dostępny jest szeroki wybór pluskiew, kamer szpiegujących, lokalizatorów GPS, dyktafonów i innego sprzętu szpiegującego. Producenci prześcigają się w projektowaniu urządzeń, które nie tylko będą coraz bardziej skuteczne, ale i dyskretne. W praktyce oznacza to, że coraz łatwiej jest nielegalnie zdobywać poufne informacje biznesowe, handlowe przez nieuczciwą konkurencję oraz polityczne czy prywatne. Podpowiadamy, jak się przed tym uchronić. Wyjaśniamy też, jak działa wykrywanie podsłuchu.

Na czym polega wykrywanie podsłuchów?

Wykrywanie podsłuchów warto zlecić profesjonalnym firmom detektywistycznym, które posiadają wysokiej klasy sprzęt i doświadczenie z tego zakresu. Nasi eksperci przeprowadzają badania, które mają na celu skuteczne wykrycie urządzeń podsłuchowych i ich likwidację.

Mogą one zostać przeprowadzone w biurach, salach konferencyjnych, recepcjach i innych kluczowych pomieszczeniach firmowych. Podsłuchy bywają również instalowane w domach prywatnych i mieszkaniach oraz samochodach.

Pierwszym krokiem procedury, mającej na celu wykrywanie podsłuchów, jest analiza zagrożenia. Eksperci przeszukują pomieszczenia lub pojazdy specjalnym sprzętem (detektory, wykrywacze, kamery inspekcyjne itd.).

Pomieszczenia są również przeszukiwane fizycznie. Agencja detektywistyczna, która specjalizuje się w wykrywaniu podsłuchów, zatrudnia doświadczonych pracowników. Ci potrafią szybko ocenić wizualny stan urządzeń elektrycznych, linii, elementów konstrukcji budynku (okna, ściany, podłogi, parapety, kanały wentylacyjne itp.) pod kątem możliwości zainstalowania w tych miejscach urządzeń inwigilujących.

Wykrywanie podsłuchu to jednak nie tylko doświadczeni ludzie, ale również odpowiednie wyposażenie.

Profesjonalny sprzęt do wykrywania podsłuchu

Oprócz wieloletniego doświadczenia oraz jako nieliczni stosujemy najwyższej klasy sprzęt wykorzystywany przez służby specjalne wielu Państw, który jest niezbędny do profesjonalnego wykrywania podsłuchu, dając pełne a nie fałszywe poczucie bezpieczeństwa.

Wykrywanie podsłuchu

Dysponujemy najbardziej zaawansowanym sprzętem dostępnym na rynku światowym.

Jest to m.in. detektor złącz nieliniowych ST-400 CAYMAN. Urządzenie to pozwala wykryć elektroniczny sprzęt podsłuchowy zainstalowany w ścianach, na podłogach, sufitach, meblach, parapetach, biurkach czy fotelach. Warto pamiętać, że kamery szpiegowskie, lokalizatory GPS (wykrywanie GPS) i inny sprzęt podsłuchowy jest coraz mniejszy i idealnie wtapia się w otoczenia (ma np. postać długopisu czy innych akcesoriów biurowych), dlatego często nie jest widoczny gołym okiem. Detektor ST-400 CAYMAN pozwala sprawnie wykryć zarówno urządzenia podłączone do zasilania, jak i wyłączone, uszkodzone czy uśpione.

Wykrywacz sprzętów szpiegujących

Kolejnym urządzeniem stosowanym przez detektywów jest wielofunkcyjny detektor zagrożeń ST-031M Piranha. Wykrywacz ten szybko lokalizuje i identyfikuje zainstalowany sprzęt szpiegujący – m.in. nadajniki radiowe WFM, nadajniki GPS, podsłuchy telefoniczne i podsłuchy linii zasilających, ukryte przewody, mikrofony, dyktafony i inne urządzenia inwigilacji technicznej.

Detektor ST-031M Piranha służy do  detekcji i analizy sygnałów (transmisje urządzeń bezprzewodowych) umożliwia wykrywanie emisji radiowych oraz ujawnianie urządzeń będących ich źródłami (np. podsłuchowe nadajniki radiowe z różnymi rodzajami modulacji analogowej i cyfrowej, urządzenia podsłuchowe bazujące na wykorzystaniu sieci GSM w tym te nadajniki, które wykorzystywane są do przesyłania danych lokalizacyjnych w lokalizatorach/trackerach GPS/GSM, nadajniki analogowe video oraz nadajniki wykorzystujące w swej pracy sieci WiFi i Bluetooth).

Detektor służy również do wykrywania podsłuchów w czynnych i nieczynnych liniach energetycznych 230V, liniach niskoprądowych wieloprzewodowych (linie telefoniczne, sieci informatyczne).

Czynności pokontrolne po wykryciu podsłuchu

Wykonanie i przekazanie PROTOKOŁU BADAŃ zawierającego:

Protokół badań sporządzany jest w jednym egzemplarzu (na życzenie Zamawiającego w dowolnej liczbie ponumerowanych egzemplarzy). Protokół badań ma charakter poufny, gdyż zawiera strategiczne informacje dotyczące bezpieczeństwa informacji w badanych pomieszczeniach np. informacje o podatnościach, lukach w systemie ochrony informacji. W protokole standardowo znajdują się rozdziały: miejsce, cel i zakres badań, zastosowana aparatura, metody badań, wyniki badań, wnioski i zalecenia, uwagi końcowe. Protokół z badań może być na żądanie sporządzony w wersji elektronicznej – zaszyfrowany.

Zabezpieczenia antypodsłuchowe spotkań i sal konferencyjnych

Coraz więcej firm i instytucji decyduje się na pomoc specjalistycznych agencji detektywistycznych w celu zabezpieczenia antypodsłuchowego sal konferencyjnych oraz innych miejsc, w których odbywają się ważne rozmowy biznesowe czy polityczne. Przeszukanie pomieszczeń odbywa się za pomocą specjalistycznego sprzętu lokalizującego podsłuchy oraz laserowych wykrywaczy kamer. W ten sposób firmy mogą uchronić się przed kradzieżą tajemnic lub nowych technologii, wyciekiem informacji personalnych oraz kopiowaniem baz danych klientów.

Skuteczne wykrywanie podsłuchów Warszawa i na terenie całego kraju – służymy Ci pomocą!
Gwarantujemy Ci:

  • 100% skuteczności;
  • dyskrecję i rzetelność;
  • wieloletnie doświadczenie;
  • indywidualne podejście;

W zakresie wykrywania podsłuchów oferujemy:

  • wykrywanie GPS;
  • usługę wykrywania nadajników podsłuchowych;
  • weryfikacja, czy na telefonie nie znajduje się oprogramowanie szpiegowskie;
  • poszukiwanie ukrytych kamer;
  • kontrola pojazdu pod kątem lokalizatorów GPS i podsłuchów – skanujemy pojazd specjalistycznym sprzętem, kontrolujemy instalację elektryczną i sprawdzamy typowe miejsce instalacji urządzeń szpiegujących;
  • badanie pomieszczeń pod kątek podsłuchu i pod kątem lokalizatorów gps;

Agencja detektywistyczna Invigla – wykrywaniem podsłuchów zajmujemy się zawodowo.

Zadzwoń: +48 888 709 888
Napisz maila: biuro@invigla.pl

Wykrywanie podsłuchów Warszawa

Wykrywanie podsłuchów Warszawa

Powiązane frazy: wykrywanie podsłuchu, wykrywanie podsłuchów, nadajnik podsłuchowy, ukryte kamery, oprogramowanie szpiegowskie, wykrywanie gps.