+48 888 709 888
Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów

Nielegalne podsłuchy jak pluskwy, kamery szpiegujące, dyktafony, urządzenia szpiegowskie, lokalizatory GPS są jednymi z najefektywniejszych urządzeń służących do szpiegowania osób, firm i instytucji. Urządzenia podsłuchowe pozwalają wykradać poufne informacje handlowe i polityczne w stosunkowo łatwy, bezproblemowy i niezauważalny sposób. Raz zainstalowany podsłuch, ukryta kamera bądź lokalizator GPS przynoszą szpiegującym długotrwałe i wielokrotne korzyści. Wykrywanie podsłuchów odgrywa znaczącą rolę, kiedy chcemy zadbać o własne bezpieczeństwo oraz firmy.

bPrzy dzisiejszej technologii praktycznie każdy jest w stanie zdobyć sprzęt szpiegowski i zainstalować nielegalny podsłuch. W związku z tym każdy może też paść ofiarą nielegalnego podsłuchu nie będąc tego świadomym. Samodzielne wykrywanie podsłuchów jest niemożliwe, dlatego wyszukiwanie urządzeń szpiegujących zleca się prywatnym detektywom, którzy posiadają wiedzę i najbardziej zaawansowany sprzęt do przeprowadzenia badań antypodsłuchowych.

Należy bowiem pamiętać, że podsłuchy nie są zakładane tylko w gabinetach polityków i dyrektorów wielkich przedsiębiorstw. Wykrywanie  podsłuchów bardzo często przeprowadza się także w firmach, prywatnych domach, mieszkaniach oraz samochodach.

Nielegalne podsłuchy instalowane są często w miejscach zupełnie nieoczekiwanych. Podsłuchiwane osoby w wielu przypadkach nie podejrzewają, że nieświadomie stają się źródłami przecieków i wycieków istotnych informacji. Wykradane tajemnice pochodzą z najróżniejszego szczebla firm i instytucji.

Nielegalny podsłuch jest rzeczą niezwykle groźną dla każdej podsłuchiwanej osoby, firmy i instytucji. Zainstalowane oprogramowania szpiegowskie, pluskwy, kamery i dyktafony mogą dostarczyć informacji wywołujących skandal, zagrozić powodzeniu skomplikowanych planów biznesowych, doprowadzić do bankructwa, a nawet zniweczyć działania dyplomatyczne i polityczne. Dlatego bardzo istotne jest, aby o pomoc zwracać się zawsze do najbardziej doświadczonych specjalistów – detektywów. Im szybciej przeprowadzi się wykrywanie podsłuchów, wykrywanie kamer, tym prędzej możemy zapobiec niekorzystnym planom osób szpiegujących.

Specjalizujemy się w wykrywaniu wszelkiego rodzaju podsłuchów czynnych i biernych, podłączonych do zasilania, w stanie uśpienia i wyłączonych, dyktafonów zakamuflowanych, oprogramowań szpiegowskich, ukrytych kamer oraz lokalizatorów GPS.

Zapobiegamy:

  • kradzieży technologii i tajemnic firmowych;
  • wyciekom informacji personalnych;
  • kopiowaniu baz danych klientów;
  • utracie prywatności w życiu zawodowym oraz osobistym.

Oprócz wieloletniego doświadczenia oraz jako nieliczni stosujemy najwyższej klasy sprzęt wykorzystywany przez służby specjalne wielu Państw, który jest niezbędny do profesjonalnego wykonania usługi dając pełne a nie fałszywe poczucie bezpieczeństwa.

Z powodzeniem wykrywamy podsłuchy i eliminujemy zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe techniczne urządzenia podglądowe oraz podsłuchowe. Prowadzimy kompleksowe usługi antypodsłuchowe podczas transakcji handlowych, spotkań biznesowych i konferencji.

Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo, udzielamy również wskazówek, co do zabezpieczenia się przed niepożądanymi podsłuchami. Co istotne, wykrywanie podsłuchu przeprowadzane przez Agencję Detektywistyczną INVIGLA nie opiera się jedynie na korzystaniu ze sprzętu technicznego. Do wykonania tego typu sługi w profesjonalny sposób, potrzebne jest również doświadczenie i wiedza, gdzie potencjalne podsłuchy mogą się znajdować. Tylko tego typu działanie gwarantuje profesjonalne i rzetelne wykonanie usługi.

Wykrywanie podsłuchów to usługa detektywistyczna którą oferujemy w formie jednorazowych, doraźnych zleceń jak i długoterminowych, stałych umów. Do grona naszych Klientów należą osoby fizyczne, firmy, organizacje i instytucje. Współpracujemy z przedsiębiorstwami różnego rozmiaru, od małych, przez średnie, do dużych. Klienci obdarzają naszą agencję detektywistyczną dużym zaufaniem i najczęściej decydują się na stałą współpracę.

Oferujemy:

–         wykrywanie podsłuchów radiowych
–         wykrywanie podsłuchów analogowych
–         wykrywanie podsłuchów cyfrowych
–         wykrywanie podsłuchu w samochodzie
–         wykrywanie lokalizatorów GPS w samochodzie
–         wykrywanie podsłuchu w telefonie komórkowym
–         wykrywanie podsłuchu telefonu stacjonarnego
–         wykrywanie podsłuchów z transmisją po linii telefonicznej
–         wykrywanie podsłuchów z transmisją po sieci energetycznej
–         wykrywanie podsłuchów uśpionych
–         wykrywanie podsłuchów IR
–         wykrywanie ukrytych kamer
–         wykrywanie zakamuflowanych dyktafonów
–         wykrywanie oprogramowani szpiegowskich na telefonie i komputerze
–         antypodsłuchowe zabezpieczenia spotkań i pomieszczeń.