BLOG
JAK WYKRYĆ ZDRADĘ ŻONY/MĘŻA?
jak wykryć zdradę

Jak wykryć zdradę?

Dziwne zachowanie, praca do późna, niespodziewane delegacje, podejrzany zapach perfum, tajemnicze transakcje na karcie płatniczej, a może szminka na kołnierzyku? Zdrada to nic przyjemnego, ale wszyscy zgodnie przyznają, że lepiej o niej wiedzieć niż dać się okłamywać. A zdrada dziś to nic nowego i co niepokojące jest bardzo powszechna. Według badań CBOS, do braku wierności przyznaje się 42 % Polaków, a na zdradę równie chętnie decydują się tak mężczyźni, jak i kobiety. Niepokojące zachowanie to tylko jeden z objawów niewierności, jeśli więc podejrzewasz zdradę żony lub męża nie ma co zwlekać. Przeczytaj, jak możesz sprawdzić, czy twój współmałżonek dochowuje przysięgi małżeńskiej.

Wiosna to czas rozkwitania, również miłości, a wówczas parki i ulice pełne są zakochanych. Jesienią jest ich znacznie mniej i to właśnie najczęściej wtedy do związków wkrada się zazdrość. Ale nie oznacza to, że nie możemy w każdej chwili sprawdzić czy nasza druga połówka, aby na pewno jest z nami w pełni szczera. Podejrzewając zdradę, pierwsze kroki powinniśmy skierować do agencji detektywistycznej. Jest to najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Agencja z pewnością dostarczy nam niezbitych dowodów i pomoże uniknąć szoku w przypadku samodzielnych poszukiwań.

Jak wykryć zdradę z pomocą detektywa?

Na początku detektyw wypyta nas o szczegóły i powody naszych podejrzeń. Będzie też wymagał podania dokładnych danych, jak: miejsce pracy, grafik zajęć, ulubione miejsca męża/żony, gdzie zwykle pija kawę, gdzie spotyka się ze znajomymi itp. Pomoże to agencji w ustaleniu ewentualnych odstępstw i nienormalnych zachowań, co może być spowodowane właśnie niewiernością. Wtedy detektyw podejmuje się obserwacji. W dyskretny sposób śledzi podejrzanego, robi zdjęcia osób, z którymi się spotyka i miejsc, do których chodzi, prowadzi notatki. Często to wystarczy, bo zazwyczaj zdradzający zachowują tylko minimalną dyskrecję. Jeśli jednak pierwsza próba się nie powiedzie, detektyw dokłada jeszcze podsłuchiwanie. W równie dyskretny sposób podrzuca podejrzanemu urządzenie lub też w bardziej bezpośredni, podszywając się pod np. montera kablówki. Agent może również poprosić klienta o zainstalowanie oprogramowania szpiegowskiego, dzięki temu będzie miał wgląd w jego telefon i komputer, a także podsłuch. W ten sposób doświadczony agent z pewnością wykryje nawet najbardziej zakamuflowanego zdrajcę.

Być może detektyw zdecyduje się nas samych włączyć do działań. Wówczas wyposaży nas w mini dyktafon, w formie pendrive’a, który bez problemu możemy podrzucić partnerce do torebki, mężowi do aktówki lub zostawić w samochodzie. Bardziej zaawansowanym krokiem będzie zainstalowanie w telefonie komórkowym i komputerze zdradzającego oprogramowania szpiegowskiego tzw. spyphone’a. W przypadku komórki będziemy mieć dostęp do rejestru połączeń, a także możliwość podsłuchiwania rozmów oraz czytania smsów. Komputerowe oprogramowanie pozwoli nam skontrolować wszystkie hasła wpisywane na komputerze, na przeglądanie tych samych stron i odczytanie czynności, jakie były na nich wykonywane. Jest to szczególnie pomocne, gdy mąż kontaktuje się z kochanką np. przez czaty, komunikatory czy pocztę elektroniczną. Dla niektórych to nic nowego, w końcu 45% Polaków przyznaje się do szpiegowania poprzez czytanie smsów i e-maili. Pamiętajmy, że detektyw zna się na swojej pracy i dokładnie powie nam, co i jak mamy zrobić, a urządzenia, w jakie nas wyposaży na pewno będą wysokiej jakości. Ryzyko odkrycia naszych działań jest więc minimalne.

Aby poznać hasła do kont internetowych małżonka, możemy również zainstalować kamerkę, którą detektyw zainstaluje pod nieobecność niewiernego małżonka, i ustawić ją na klawiaturę, a przy okazji zobaczymy, jakie strony odwiedza podejrzany. Pamiętajmy jednak, że w takiej sytuacji nie będzie już odwrotu.

Korzyści z pomocy detektywa w wykrywaniu zdrady

Na pomoc detektywa warto zdecydować się choćby ze względu na jego doświadczenie. Dokładna analiza zachowania podejrzanego i zebranych materiałów pozwoli detektywowi ocenić czy rzeczywiście mamy do czynienia ze zdradą. Być może odwiedzanie podejrzanych stron i częste rozmowy z tym samym numerem w ogóle nie będą miały nic wspólnego ze zdradą, a np. kłopotami finansowymi. Wtedy też detektyw pomoże nam odkryć prawdę. Zbierze niezbędne informacje, przeanalizuje je i dostarczy nam ostatecznych wniosków, które może nie będą dla nas miłe, ale przynajmniej nie okażą się romansem.

Warto również wiedzieć, że wiele dowodów dostarczonych przez detektywa, może posłużyć jako świadectwo obciążające w sądzie w takcie rozwodu i pomogą zasądzić winę zdradzającego współmałżonka, a to szczególnie pomocne przy podziale majątku. Niezbitymi dowodami będą więc zdjęcia z kochanką/kochankiem, na którym się całują, trzymają za rękę, udają razem do hotelu. Podobnie w przypadku nagrań video. Z kolei nagrania audio w dobrej jakości, na której partner przyznaje się do zdrady z pewnością nie pozostawią wątpliwości. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, jakim posługuje się agencja, mamy gwarancję rzetelnie wykonanego zadania i odkrycia prawdy.