BLOG
Zdrada małżeńska
Zdrada małżeńska

Zdrada małżeńska – w czym pomoże detektyw?

Dane statystyczne mówią tutaj same za siebie – to zdrada małżeńska jest jedną z najczęstszych przyczyn rozpadania się nawet wieloletnich związków. Dochodzi do niej zwykle w najmniej spodziewanych okolicznościach, a konsekwencje tego czynu dotykają nie tylko współmałżonka, ale i dzieci oraz resztę rodziny. Zdrada ta jest tym boleśniejsza, jeśli skutkuje później ciągnącym się miesiącami rozwodem, na którym strony przerzucają się odpowiedzialnością za rozpad pożycia małżeńskiego, wywlekają rodzinne brudy i wyciągają przeciwko sobie argumenty, raniące z niewyobrażalną siłą.

Zatrudnij detektywa i rozwiej swoje wątpliwości dotyczące zdrady

Dlatego jeżeli wydaje Ci się, że Twój małżonek lub małżonka Cię zdradza, oszczędź sobie przykrości, bólu i czasu – zatrudnij profesjonalne biuro detektywistyczne, które uważnie przeskanuje ruchy drugiej strony i odpowie Ci na wszystkie nurtujące Cię pytania. Możliwe, że Twoje podejrzenia okażą się niesłuszne, a do żadnych pozamałżeńskich romansów wcale nie dochodzi – wtedy odzyskasz spokój ducha, a także zaufanie do swojej drugiej połówki.

Jeżeli jednak okaże się, że rzeczywiście jesteś stroną zdradzaną, nasi detektywi dopełnią wszelkich starań, aby zebrać satysfakcjonujący i pełnowartościowy materiał dowodowy, który okaże się nieoceniony w czasie postępowania sądowego. Dzięki temu nie będziecie marnować wielu godzin rozpraw na domysły i insynuacje – fotografie, nagrania wideo, zeznania świadków i całe multum innych jeszcze dowodów jednoznacznie wskażą winnego, a Ty wyjdziesz z tego z twarzą.

Kto wygrywa w sądzie, ten zgarnia wszystko

Udowodnienie zdrady ma zresztą aspekt nie tylko moralny. Okazuje się istotne w momencie, kiedy dochodzi do podziału majątku, ustalania wysokości alimentów czy też opieki nad dzieckiem. Nie pozwól, aby osoba, która skrzywdziła Cię swoją zdradą, raniła Cię jeszcze na sali sądowej. Nie daj sobie wmówić, że to z Twojej winy doszło do rozpadu małżeństwa. Nie pozwól też, aby to druga strona wygrała proces, którego przykre konsekwencje będą ciągnąć się za Tobą latami. Skorzystaj z usług ludzi, dzięki którym wygraną będziesz mieć w kieszeni.

Jak pracuje Agencja Detektywistyczna?

Na nasz zespół składają się wyłącznie odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni detektywi, których lata pracy nauczyły skuteczności oraz dyskrecji. Ponieważ wiemy, jak delikatną materią jest kwestia zdrady małżeńskiej, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby oszczędzić Ci bólu i rozczarowań. Działamy szybko i efektywnie, a do tego z należytą starannością – doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak fatalne konsekwencje może mieć przedwczesne bądź błędne wyciąganie wniosków. Dlatego też sprawdzamy wszystko tak długo, aż uzyskamy stuprocentowe potwierdzenie bądź też zaprzeczenie dla postawionej przez nas tezy. Ponieważ wiemy, że w grę wchodzi ludzkie życie, nie zostawiamy sobie miejsca na zawahania, nieścisłości i niedociągnięcia.

Szanujemy Twoje emocje, czas oraz pieniądze – działamy z pełną lojalnością i zapewniamy najwyższy poziom dyskrecji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dobierając rodzaj prowadzonych działań w zależności od specyfiki sprawy, z jaką się do nas zgłasza.

Dobro naszego zleceniodawcy jest dla nas absolutnym priorytetem, toteż oferujemy najwyższą jakość usług, pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm w działaniu, będące dla Państwa gwarancją owocnej i satysfakcjonującej współpracy.

Materiał dowodowy zbieramy z najwyższą starannością

Aby potwierdzić lub obalić podejrzenia o zdradę, zbieramy rzetelny materiał dowodowy, który nie tylko rozwieje Państwa wątpliwości, ale także okaże się nieoceniony podczas ewentualnego procesu sądowego. Dzięki niemu zdradzający współmałżonek zostanie obarczony wyłączną winą za rozkład pożycia małżeńskiego, a ustalenia co do podziału majątku i obowiązków okażą się dla Państwa korzystniejsze niż w przypadku rozwodu bez orzekania o winie.

Z naszej strony jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szczegółowo sporządzoną dokumentację faktu zdrady, potwierdzoną wyczerpującym materiałem dowodowym. Składać się będą na niego wyniki prowadzonych przez nas działań operacyjnych, każdorazowo dobranych do specyfiki sprawy. Ponieważ nasz detektyw jest stroną niezaangażowaną w konflikt, możecie mieć Państwo pewność co do jego bezstronności i obiektywnego podejścia do zagadnienia.

Wasze dobro jest naszym priorytetem

Jeżeli zdrada się potwierdzi, możemy zaproponować Państwu także usługi z zakresu ustaleń administracyjnoprawnych, pozwalające na ustalenie tożsamości osoby, z jaką Państwa partner lub partnerka dopuścili się zdrady. Jesteśmy w stanie ustalić miejsce jej zameldowania lub pobytu, rodzaj i miejsce wykonywanej pracy, a także status majątkowy. Działamy przy tym tak, aby nie narazić na szwank niczyjej reputacji – nasi detektywi odznaczają się najwyższą dojrzałością i pracują zgodnie z poszanowaniem życia i mienia ludzkiego.

Każdorazowo nasze działania finalizujemy dokładnymi raportami, jakie są później akceptowane przez sądy. Mają one formę zarówno pisemną, jak i multimedialną – dzięki temu wina jest nie do podważenia, a Państwo nie muszą toczyć walki na bezzasadne argumenty.